Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

DİJİTAL BİLET

Dijital bilet sistemi de bu yeniliklerin en büyüklerinden birisidir. Peki nedir bu dijital bilet sistemi? Nasıl sahip olunabilir? Dijital bilet tam olarak neleri kapsamaktadır? Dijital bilet ücretleri nelerdir? Gelin hep beraber dijital bilet sistemini yakından tanıyalım…

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

DİJİTAL BİLET SİSTEMİ NEDİR?

Yamaç paraşütü gündelik hayatın bütün stresinden ve yoğunluğundan kaçmak isteyen insanların büyük ilgisini kazanmıştır. Yoğun ve bunaltıcı şehir hayatından kaçmak isteyen herkesin son yıllardaki en büyük tercihidir. Doğa ile baş başa olmak, bulutların üzerine çıkmak ve rüzgarda süzülmek paha biçileme bir deneyimdir.

Ülkemizde çok fazla lokasyonda yapılabilen yamaç paraşütü için Ordu’da önemli lokasyonlardan birisi haline gelmiştir. Sahip olduğu doğal güzellikleri ve uçmaya elverişli pistleri Ordu’yu yamaç paraşütü içiz özel kılmaktadır. Ordu Yamaç Paraşütü sitesinden sahip olabileceğiniz dijital bilet ile doyumsuz bir tecrübe yaşayabilirsiniz. İstediğiniz bir tarihte kullanabileceğiniz biletler, farklı kategorilerde ve farklı fiyat aralıklarındadır. 

Dört farklı dijital bilet içerisinden size uygun olduğunu düşündüğünüz bileti satın alıp harika bir tecrübe yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte ya da tek başınıza benzersiz bir adrenalin kaçamağı için harika bir fırsat…

Ordu Yamaç Paraşütü
Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü
Ordu Paraşüt

dijital biletler nasıl satın alınabilir?

Ordu Yamaç Paraşütü ekibi 20 yılı aşkın sürede gerçekleştirdiği 5000’in üzerindeki uçuşla alanında zirve noktalardandır. Tüm ekip üyeleri alanında uzman ve oldukça tecrübelidir. Tüm ekip üyeleri THK ve FAI onaylı sertifikalara sahiptir. Aynı zamanda bütün pilotlar THSF lisansına sahiptirler. Uçuşlarda kullanılan büyün ekipmanlar ve malzemeler EN ve LTF sertifikalıdır.

Bu özel deneyimde bütün tecrübesi ve birikimi ile yanınızda olmasını isteyeceğiniz bir ekip. Ordu Yamaç Paraşütü web sitesi üzerinden dijital bilet satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya adresleri ve iletişim numaraları vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz. Sahip olduğunuz biletler dijital olarak verilmekte ve tercih edilen tarihte kullanılmaktadır.

Satın alınan biletler aynı zamanda hediye de edilebilmektedir. Sevdiklerinizin özel günlerinde benzersiz bir tecrübe yaşaması için son derece kreatif bir sürpriz niteliğindedir. Biletler dijital olarak teslim edilmektedir. Haftanın her günü ve günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

DİJİTAL BİLET İÇERİKLERİ

Ordu Yamaç Paraşütü sitesi üzerinden sahip olacağınız dört farklı kategorideki biletler farklı özellikler taşımaktadır. Size ve sevdiklerinize en uygun bileti seçme imkanınız bulunmaktadır. Yıl dönümü, doğum günü ya da evlilik tekliflerinde özel bir tecrübe fırsatı sunmaktadır. Ya da yoğun tempodaki şehir hayatından kaçmak için muhteşem bir günübirlik aktivite fırsatı yaratmaktadır.  Gelin hep birlikte bilet kategorilerini yakından inceleyelim…

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE

SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZ YAPIN!

Sevdiklerinizle muhteşem bir deneyim yaşamak için yamaç paraşütü harika bir seçenek olarak duruyor. Gökyüzünde kuşlarla beraber uçarken özel günlerinizi kutlama fırsatı da yakalayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günlerinizde muhteşem bir sürpriz yapma fırsatı… Ordu Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli ekibi özel günlerinizde yanınızda olacak.

Muhteşem doğa güzelliklerinin üzerinde uçarken sevdikleriniz yan yana gelebilir hatta gökyüzünde konuşma fırsatı bile bulabilirsiniz. Yerden yüzlerce metre yüksekte beraber fotoğraf ve video çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir ömür boyunda unutamayacağınız heyecan ve adrenalin dolu eşsiz bir aktivite sizleri bekliyor.

En özel günlerinizi tecrübeli bir ekiple yaşamak için Ordu Yamaç Paraşütü ile iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi sosyal medya hesapları üzerinden sorabilirsiniz.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE DİJİTAL BİLET

Günümüz teknoloji çağında ziyaretçilere sunulan bu yenilikçi ve güvenli sistem ile yamaç paraşütü yapmak çok kolay. Alanında lider konumda bulunan Ordu Yamaç Paraşütü yılın hemen her günün uçuş yapma imkanına sahiptir.

5000’in üzerinde uçuş ve yüzde yüz memnuniyet oranı ile ilk tercih edilen kurum olduğunu ispatlamıştır. Tecrübeli, çözüm odaklı ve aile yakınlığındaki yapısı ile en özel anlarınızda her zaman yanınızda olacaktır.

Yıl içerisindeki her gün adrenalin ve heyecan dolu tecrübeler yaşamak için Ordu Yamaç Paraşütü’nü tercih edebilirsiniz. İster sevdiklerinizle ister tek başınıza bütün sıkıntılarınızdan kaçmak için kendinizi gök yüzüne bırakmayı denemelisiniz.

Merak ettiğiniz bütün konular ve sormak istedikleriniz için sosyal medya hesaplarından ve iletişim adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?