Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

Hakkımızda

Ordu Yamaç Paraşütü ekibi olarak 20 yıllık tecrübemizi, güven ve kaliteyle harmanlayarak sizlere hizmet veriyoruz. Ordu, Boztepe’de yılın dört mevsimi yamaç paraşütü uçuşları gerçekleştiriyoruz. Profesyonel tandem pilotlarından oluşan ekibimizle sizleri gökyüzüyle buluşturmayı hedefliyoruz.

BİZİ YAKINDAN TANIYIN!

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Nisan 2015 yılında kurulmuş, ekibi daha çok Trabzon Hava Sporları Kulübünden oluşan deneyimli pilotların oluşturduğu bir topluluktur. 2008 Yılından bu yana Trabzon’da yamaç paraşütü sporuyla uğraşan topluluğumuz 2015 yılından itibaren ticari olarak Uzungöl semalarında hizmet vermeye başlamıştır. Yerli ve yabancı turistlerin yamaç paraşütüne olan ilgisi firmamızın kısa zamanda kurumsal yapı kazanmasını ve her yıl daha iyi nasıl hizmet verebilirizin icrasıyla üstüne koyarak bugünkü haline gelmiştir.

Profesyonel tandem pilotlarından oluşan ekibimizle sizleri gökyüzüyle buluşturmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar Türkiye’nin farklı noktalarında 20 binin üzerinde uçuş gerçekleştirdik. Boztepe’de sizi adrenalin dolu bir yolculuğa çıkartmak için uçuşlarımıza devam ediyoruz.

Her uçuşumuzda ayaklarınızı yerden kesiyor ve sizleri Boztepe’nin eşsiz güzelliğiyle baş başa bırakıyoruz. Uzman pilotlarımız eşliğinde sizleri bulutların üzerinde bir gezintiye çıkarıyoruz.

Ordu Yamaç Paraşütü Rezervasyon
Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?