Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

Vizyonumuz

Bizim için değerlisiniz Ordu Yamaç Paraşütü uçuş hakkında görüş soru ve önerilerinize her zaman açığız

TÜM SORU, GÖRÜŞ VE ÖNERİLER İÇİN

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Misyonumuz

Uçmanın herkesin hayatı boyunca bir kez de olsa kurduğu bir hayal olduğunu biliyoruz. 20 yıllık tecrübemizle sizleri bu hayalinizle buluşturuyoruz. Gökyüzüne dokunabilmeniz, bulutların üzerinde uçabilmeniz, kuşlarla birlikte unutulmaz bir maceraya atılabilmeniz için faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Huzuru, mutluluğu, adrenalini gökyüzünde yakalamanız için sizlere hizmet veriyoruz. Güvenliğinizi her şeyden ön planda tutuyoruz. Profesyonel yamaç paraşütü pilotları ile çalışıyor, dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz.

Herkes yamaç paraşütü deneyimi yaşabilsin diye ticari kaygıları bir kenara bırakıyor, sizinle birlikte özgürlüğe kanat açıyoruz. Kullandığımız dijital bilet sistemiyle yamaç paraşütüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. İsteklerinizi, taleplerinizi, öneri ve görüşlerinizi önemsiyor, tek tek değerlendiriyor ve bu doğrultuda ilerliyoruz. Her geçen gün deneyimlerimize yenilerini ekleyerek, yamaç paraşütü için Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına adımızı yazdırmayı hedefliyoruz.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE

SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZ YAPIN!

Sevdiklerinizle muhteşem bir deneyim yaşamak için yamaç paraşütü harika bir seçenek olarak duruyor. Gökyüzünde kuşlarla beraber uçarken özel günlerinizi kutlama fırsatı da yakalayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günlerinizde muhteşem bir sürpriz yapma fırsatı… Ordu Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli ekibi özel günlerinizde yanınızda olacak.

Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?