Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

Vizyonumuz

Bizim için değerlisiniz Ordu Yamaç Paraşütü uçuş hakkında görüş soru ve önerilerinize her zaman açığız

TÜM SORU, GÖRÜŞ VE ÖNERİLER İÇİN

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Vizyonumuz

Ordu Yamaç Paraşütü ailesi olarak yamaç paraşütü alanında Ordu’nun adını Türkiye ve dünyaya daha fazla duyurabilmeyi amaçlıyoruz. Boztepe’de, yamaç paraşütü ile ilgili etkinliklerin, festivallerin, uçuş sayılarının her geçen gün artması ve yamaç paraşütünün daha fazla insan tarafından yapılabilmesi için çalışıyoruz. Ordu’nun yamaç paraşütü için dünyanın dört bir yanından paraşüt pilotlarının tercih ettiği bir kent olmasını istiyoruz. Bunun için kaliteden ödün vermeden, profesyonel ekibimizle; çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Yamaç paraşütünün ürkütücü bir spor olarak görüldüğünü biliyoruz. Toplumda yaygın biçimde yankı bulan bu yanlış kanıyı değiştirebilmeye odaklanıyoruz. Paraşüt tutkunlarına güvenle, huzurla; gökyüzünde özgürlüğü yaşatmak için çalışıyoruz. Her yaştan, her kesimden insanı gökyüzüyle buluşturmak için çıktığımız yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Ordu’nun ve Türkiye’nin farklı noktalarının yamaç paraşütü alanında önde gelen destinasyonlar arasında yer almasını hedefliyoruz. Sizleri bu keyifli yolculuğumuzda aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE

SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZ YAPIN!

Sevdiklerinizle muhteşem bir deneyim yaşamak için yamaç paraşütü harika bir seçenek olarak duruyor. Gökyüzünde kuşlarla beraber uçarken özel günlerinizi kutlama fırsatı da yakalayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günlerinizde muhteşem bir sürpriz yapma fırsatı… Ordu Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli ekibi özel günlerinizde yanınızda olacak.

Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?