Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

HİZMET KALİTESİ

Ordu Yamaç Paraşütü ekibi bünyesinde bulundurduğu uzman ve tecrübeli ekibi ile uçuşları gerçekleştirmektedir. Tecrübeli bir ekip ile yamaç paraşütü yapmanın önemine gelin daha detaylı bakalım...

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

HİZMET KALİTESİ

Yamaç paraşütü son dönemde adrenalin tutkunları için vazgeçilmez bir spor haline gelmiştir. 30 yıla yakın bir süredir ülkemizde ve dünyada yapılan bir spordur. Fakat son dönemde ülkemizde de revaçta olan bir spordur. Yabancı pilotların Fethiye, Ordu, İstanbul gibi şehirlerde yaptığı uçuşlar büyük ilgi uyandırmıştır. Her yıl binlerce sporcunun ülkemize akın etmesine sebep yamaç paraşütüne ülkemizde de büyük ilgi vardır.

Lisanslı pilotların ve kulüplerin sayısı oldukça yüksektir. Fakat bu özel sporu yaparken yapılan tercihler büyük önem taşımaktadır. Yerden metrelerce yükseklikte dakikalarca kuş gibi süzülürken güvenebileceğiniz pilotlarla uçmak büyük önem taşımaktadır. Kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet vermeyi motto haline getirmiş kurumları bulmak gerekmektedir.  Ordu Yamaç Paraşütü ekibi tam da bu noktada devreye girmektedir.

Ordu Yamaç Paraşütü
Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü
Ordu Paraşüt

TECRÜBE, GÜVEN VE KALİTE

Tüm spor dallarında olduğu gibi ekstrem sporlarda da tecrübe büyük önem taşımaktadır.
Hatta bir hava aracı ile boşluğa kendinizi bıraktığınız anda tecrübeli birinin yanınızda olması büyük artıdır.
Yaşanabilecek tüm olasılıkları deneyimlemiş ve anında reaksiyon alabilen bir pilot bu sporda her şeydir. 

Tecrübeli bir pilot uçuş sırasında güven verir, korku yerini mutluluğa ve heyecana bırakır.
İşte bütün bunların toplamı kaliteli bir deneyimin oluşması için gereklidir.

Ordu Yamaç paraşütü, 20 yıllık tecrübesi ve 5000’in üzerindeki uçuş sayısıyla kaliteli hizmet için çıtayı yükseltmektedir.

Güler yüzlü ve çözüm odaklı anlayışı ile daima ziyaretçilerin lehine bir tavır sergilemektedir.
Uçuş öncesi, uçuş sırası ve uçuş sonrası hizmetleri ile birçok kurumdan ayrılmaktadır.

Peki nedir bu hizmetler? Gelin yakından inceleyelim.

Ordu Yamaç Paraşütü uçuşlarda ekstra transfer ücreti almamaktadır. Uçuş alanlarına giriş ücretleri kurum tarafından karşılanmaktadır.
Uçuşlar sırasında Go Pro Hero 10 ile fotoğraf ve video çekimleri yüksek kalitede yapılmaktadır.
Uçuş öncesi brifingler, teorik ve pratik eğitimler ile uçuşa hazırlık yapılmaktadır.

Ordu Yamaç Paraşütü ekibinin tamamı en az 20 yıllık tecrübeye sahip pilotlardan oluşmaktadır.
Deneyimsiz, tecrübesiz pilotlar ile kesinlikle uçuş yapılmamaktadır. Tüm pilotlar THK ve FAI onay belgesine sahip pilotlardır.
Aynı zamanda tüm pilotlar THSF lisanslıdır.

Uçuşlar sırasında güvenliği oluşturan en büyük madde hiç kuşkusuz kullanılan ekipmanlardır.
Ordu Yamaç Paraşütü, uçuşlar sırasında EN ve LTF sertifikalı ekipmanlar kullanmaktadır.
Tüm ekipmanlar uçuşlardan önce ve sonra titizlikle kontrol edilmektedir.
Ayrıca tüm ekipmanların 90 günde bir periyodik bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Ordu Yamaç Paraşütü İle Mutluluğa Uçmak

Yamaç paraşütü ekstrem sporlar içerisinde özel bir yere sahiptir. Dünyada kaza oranı en düşük olan spordur. Bütün ayrıntılar teker teker kontrol edilmeden hiçbir uçuş gerçekleştirilmez. 

Uçuşlar için web sitesi üzerinden sahip olunan dijital biletler bulunmaktadır. Sahip olunan biletler yıl içerisinde istenilen bir tarihte kullanılabilir ya da hediye edilebilmektedir.

Sevdiklerinize sürpriz yapmak ve o günü ölümsüz kılmak için müthiş bir aktivitedir. Doğum günü, evlilik teklifi ve yıl dönümü gibi özel günlerinizi ölümsüz kılmak için harika tercih olacaktır. 

Bu özel günlerde ailenizden birisi gibi yanınızda bulunacak muhteşem bir ekip hazır beklemektedir.

Gökyüzündeki anlarınızı video,fotoğraf kaydına almak ve korkularınızı yenmek için çok da uzağa gitmenize gerek yok.


20 Yıllık Deneyim ve Tecrübe

Ordu Yamaç Paraşütü 20 yıllık deneyim ve tecrübenin bilinciyle güvenilir hizmet anlayışıyla yanınızdaki bir kurum. Edindiği tecrübelerden yola çıkarak hizmet kalitesini sürekli arttıran ve üzerine koyarak ilerlemeyi hedef edinmiş bir ekip. Her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışma mottosuyla hareket eden bir ekip.

Gökyüzünde bulutların arasında geçen unutulmaz dakikaların keyfini çıkarmak paha biçilemez bir tecrübe. Bu deneyimi yaşamak için her zaman en doğru adreslerden birisi hiç kuşkusuz Ordu Yamaç Paraşütü.

Sevdiklerinizle şehrin stresinden ve kaotik yapısından kaçmak için harika bir plan. İş hayatının getirdiği zorluklardan kendinizi yeniden keşfetmek için müthiş bir fırsat. Bu muhteşem deneyimi yaşamak için tecrübeli ve uzman eğitmenler daima yanınızda bulunacak. Ordu Yamaç Paraşütü ile gökyüzünü keşfetmenin muhteşem fırsatını yakalayabilirsiniz.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE

SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZ YAPIN!

Sevdiklerinizle muhteşem bir deneyim yaşamak için yamaç paraşütü harika bir seçenek olarak duruyor. Gökyüzünde kuşlarla beraber uçarken özel günlerinizi kutlama fırsatı da yakalayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günlerinizde muhteşem bir sürpriz yapma fırsatı… Ordu Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli ekibi özel günlerinizde yanınızda olacak.

Muhteşem doğa güzelliklerinin üzerinde uçarken sevdikleriniz yan yana gelebilir hatta gökyüzünde konuşma fırsatı bile bulabilirsiniz. Yerden yüzlerce metre yüksekte beraber fotoğraf ve video çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir ömür boyunda unutamayacağınız heyecan ve adrenalin dolu eşsiz bir aktivite sizleri bekliyor.

En özel günlerinizi tecrübeli bir ekiple yaşamak için Ordu Yamaç Paraşütü ile iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi sosyal medya hesapları üzerinden sorabilirsiniz.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

YAMAÇ PARAŞÜTÜ İÇİN NE GEREKMEKTEDİR?

Yamaç paraşütünü solo yapmak için pilotların eğitim almaları ve sertifika sahibi olması gerekmektedir. Fakat tandem uçuşlar için sertifika zorunluluğu bulunmamaktadır. Tandem uçuşlar; tecrübeli bir pilot eşliğinde yapılan ikili uçuşlardır.

Yamaç paraşütü yapabilmek için Ordu Yamaç Paraşütü web sitesinden satın alacağınız bir dijital bilet yeterli olacaktır. Dört farklı kategoride sunulan biletler farklı özelliklere sahiptir. Satın alacağınız biletlerde transfer ve giriş ücretleri dahil olacaktır. Aynı zamanda uçuşlar sırasında fotoğraf ve video çekimleri de yapılmaktadır.

Satın alacağınız dijital biletlerinizi hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda biletler yıl içerisinde tercih edilen herhangi bir tarihte kullanılabilmektedir.

Yamaç paraşütü sadece astım ve kalp hastaları ile hamilelerin yapmasına uygun değildir. Bunun dışında 5 yaşından büyük ve 18 yaşından küçükler için aile izni gerekmektedir.

Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?