Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

Boztepe Yamaç Paraşütü Fiyatı

Boztepe yamaç paraşütü fiyatı ne kadar? Yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılında nasıl seyrediyor? Fiyatlar bölgelere göre farklılık gösteriyor mu? Aradığınız tüm sorunların cevapları Makalemizde.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Boztepe Yamaç Paraşütü Fiyatı

Boztepe yamaç paraşütü fiyatı ne kadar? Yamaç paraşütü fiyatları 2022 yılında nasıl seyrediyor? Fiyatlar bölgelere göre farklılık gösteriyor mu? Ordu’da yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin ne kadar bütçe ayırmaları gerekiyor?

Yamaç paraşütü yapmak isteyenler tarafından en çok merak edilen konulardan biri fiyatlar oluyor. Yamaç paraşütü fiyatları bölgelere ve yıllara göre farklılık gösterebiliyor. Zaman zaman dönemsel değişiklikler de yaşanabiliyor. Fiyatlar firmalar tarafından belirleniyor. Bu nedenle uçuş öncesinde mutlaka firmayla iletişime geçerek detaylı bilgi alınması tavsiye ediliyor. Firmalar verecekleri hizmete göre aynı uçuş noktasında farklı fiyatlar belirleyebiliyor. Bu noktada; ödenen ücret karşılığında hangi hizmetlerin verileceğini dikkate almak gerekiyor. Boztepe yamaç paraşütü fiyatı, verilen hizmet doğrultusunda belirleniyor.

Ordu Yamaç Paraşütü, Boztepe’de tandem uçuşlar gerçekleştiren firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Firma, yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle; paraşüt tutkunlarını gökyüzüyle buluşturuyor. Ordu Yamaç Paraşütü’nün en önemli odak noktalarından biri yamaç paraşütünün daha geniş kesimlerce tanınması oluyor. Bu nedenle; firma ticari kaygılardan uzak bir hizmet anlayışını benimsiyor. Yamaç paraşütünün daha fazla insan tarafından ulaşılabilir olmasına yönelik fiyat politikaları yürütüyor. Bu noktadan yola çıkarak; firma farklı uçuş paketleri sunuyor. Fiyat belirlemesi paket içeriğine göre yapılıyor.

Peki; Ordu Yamaç Paraşütü’nün sunduğu uçuş paketleri neleri içeriyor? Bu paketleri satın almak isteyen paraşüt tutkunlarının ne kadar bütçe ayırması gerekiyor?

Yamaç Paraşütü Fiyatları
Ordu Paraşüt
Ordu Yamaç Paraşütü
Boztepe’de Yamaç Paraşütü

Boztepe Yamaç Paraşütü Fiyatı Nasıl?

Boztepe’de yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için dört farklı uçuş paketi sunuluyor. Uçuş hizmeti tek kişiye yönelik olarak verilebildiği gibi çiftlere de hizmet verilebiliyor. Paketler farklı içerikleri kapsıyor. Paket içeriklerinde uçuşun yanı sıra; ulaşım, uçuş alanına transfer, fotoğraf ve video gibi hizmetler yer alabiliyor. Fiyatlar buna göre değişiklik gösterebiliyor.

Boztepe yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin 2023 yılı için ödemesi gereken tutar 2500 TL kadar bütçe ayırmaları gerekiyor. Ne kadar ücret ödeyeceklerine, paraşüt tutkunları almak istedikleri hizmete göre karar verebiliyor. Paket ücretleri ve içeriklerine dair detaylı bilgi Ordu Yamaç Paraşütü’nün web sitesinde yer alıyor. Satın alma işlemi de web sitesi üzerinden yapılabiliyor. Aynı zamanda web sitesinde yer alan telefon numaraları aracılığıyla rezervasyon yapmak da mümkün olabiliyor. 

 

Boztepe Yamaç Paraşütü Fiyatı ve Paket İçerikleri 

Boztepe, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alıyor. Ordu’nun 19 ilçesinden biri olan Altınordu ilçesinde yer alan bir mahalle olarak biliniyor. Ordu’daki yamaç paraşütü faaliyetlerinin merkezi Boztepe oluyor. Boztepe, yalnızca Ordu için değil; Karadeniz Bölgesinin geneli için önemli bir merkez olarak kabul ediliyor. Gerek hava koşulları gerek coğrafi koşullar bakımından elverişli bölgelerden biri olarak değerlendiriliyor.

Boztepe, Türkiye’de en kolay ulaşım sağlanan yamaç paraşütü uçuş noktalarından biri oluyor. Çünkü bölgeye ulaşım teleferikle sağlanıyor. Ordu şehir merkezinde bulunan Atatürk Parkı’ndan hareket eden teleferik; 10-15 dakikalık bir yolculuğun ardından Boztepe’ye ulaşıyor. Uçuş alanına transfer hizmeti ise firmalar tarafından sağlanıyor.

Boztepe yamaç paraşütü deneyimi yaşayanlar; Ordu’ya gökyüzünden bakma şansı buluyor. Karadeniz’in dillere destan güzelliğini kuş başı izleme fırsatı yakalıyorlar. Boztepe’de uçuş yüksekliği 1148ft olarak biliniyor. Uçuş süresi hava koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. Ortalama uçuş süresi 10-15 dakika olarak biliniyor. Boztepe’de yamaç paraşütü için en uygun dönem Mayıs – Ekim ayları arası olarak görülüyor. Ancak hava koşullarının uygun olması halinde yıl boyunca uçuş gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Havanın sisli, yağışlı ya da şiddetli rüzgarlı olması durumunda uçuşlar iptal ediliyor. Yaklaşık yarım saat süren uçuşun ardından sahile iniş yapılıyor. İniş noktası Şarkiye Mahallesi sınırları içerisinde yer alıyor.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE

SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZ YAPIN!

Sevdiklerinizle muhteşem bir deneyim yaşamak için yamaç paraşütü harika bir seçenek olarak duruyor. Gökyüzünde kuşlarla beraber uçarken özel günlerinizi kutlama fırsatı da yakalayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günlerinizde muhteşem bir sürpriz yapma fırsatı… Ordu Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli ekibi özel günlerinizde yanınızda olacak.

Muhteşem doğa güzelliklerinin üzerinde uçarken sevdikleriniz yan yana gelebilir hatta gökyüzünde konuşma fırsatı bile bulabilirsiniz. Yerden yüzlerce metre yüksekte beraber fotoğraf ve video çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir ömür boyunda unutamayacağınız heyecan ve adrenalin dolu eşsiz bir aktivite sizleri bekliyor.

En özel günlerinizi tecrübeli bir ekiple yaşamak için Ordu Yamaç Paraşütü ile iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi sosyal medya hesapları üzerinden sorabilirsiniz.

Boztepe Yamaç Paraşütü Fiyatı ve Paket İçerikleri

Boztepe’de yamaç paraşütü yapmak isteyenler için sunulan paketler farklı hizmetleri içeriyor. Bu paketler farklı adlarla sunuluyor. Gelin; paketlere ve içeriklerine birlikte göz atalım…

Extrem Medium Paketi

Yamaç paraşütü tutkunlarının satın alabilecekleri ilk paket; “Extrem Medium” paketi oluyor. Extrem Medium, tek kişilik bir paket olarak sunuluyor. Ordu Yamaç Paraşütü’nün sunduğu en temel paket olarak karşımıza çıkıyor. Paket kapsamında uçuş alanına transfer hizmeti veriliyor. Aynı zamanda uçuş alanına giriş ücretinin de paket dahilinde olduğu biliniyor. Paketi satın almak isteyenlerin 2022 yılı için 990 TL ücret ödemeleri gerekiyor.

Extreme Large Paketi

Tercih edilebilecek ikinci paket, “Extreme Large” paketi oluyor. Bu paketin de tek kişiye yönelik olduğu biliniyor. Paketi farklı kılan ise biletin, satın alındığı yıl içerisinde istenen tarihte kullanılabilmesi oluyor. Paket kapsamında, transfer hizmeti veriliyor ve uçuş alanına giriş ücretsiz olarak sağlanıyor. Ek olarak; fotoğraf ve video hizmeti de paket içerisinde yer alıyor. Boztepe yamaç paraşütü fiyatı kapsamında talep edilen ücrete bu hizmetler de dahil ediliyor. Bu paketin ücreti; 1390 TL olarak biliniyor.

Extreme XX Large Paketi

Üçüncü paket, “Extrem XX Large” paketi adıyla anılıyor. Bu paket diğer iki pakete göre daha fazla hizmeti içeriyor. Paketi satın alan paraşüt tutkunlarına paket kapsamında ulaşım hizmeti sunuluyor. Paket sahipleri, istedikleri noktadan araçlarla alınıyor ve uçuş alanına extra ücret talep edilmeden ulaştırılıyor. Paket, tıpkı Extrem Large paketi gibi; satın alındığı yıl içerisinde istenen tarihte kullanılabiliyor. Sevdiklerine farklı bir hediye sunmak isteyenler de bu paketi tercih edebiliyor.

Uçuş alanına transfer, alana giriş ücreti, fotoğraf ve video hizmeti de paket dahilinde veriliyor. Paket kapsamında gerçekleştirilen fotoğraf ve video çekimleri “Go Pro Hero 10” yapılıyor. Fotoğraf ve videolar uçuşun hemen ardından paraşüt tutkunlarına teslim ediliyor. Bunun için ekstra herhangi bir ücret talep edilmiyor. Bu paket, 2022 yılı itibariyle talep edilen Boztepe yamaç paraşütü fiyatı 2490 TL olarak biliniyor.

Extreme Power Couple Paketi


Ordu Yamaç Paraşütü tarafından sunulan dördüncü ve son paket “Extreme Power Couple” paketi oluyor. Bu paket diğer paketlerin aksine iki kişilik bir hizmeti içeriyor. Sevdikleriyle birlikte bulutların üzerinde bir tura çıkmak isteyenler bu paketi tercih edebiliyor. Peki; paket neleri içeriyor?

Ordu Yamaç Paraşütü’nün sunduğu en özel paketler arasında yer alan bu paket pek çok avantajı bünyesinde barındırıyor. Sevdikleriyle özel günlerini gökyüzünde kutlamak isteyenler için hazırlanan bu paket sizi hayallerinize ulaştırıyor. Bu paket ile doğum günü, yıldönümü, evlilik teklifi gibi özel anlar daha unutulmaz hale gelebiliyor.

Paket kapsamında transfer ve uçuş alanına giriş hizmeti ücretsiz olarak veriliyor. Fotoğraf ve video çekimleri de paket ücretine dahil edilen hizmetler olarak sıralanıyor. Paket ücretinin ise 2022 yılı için 2590 TL olduğu biliniyor.

Boztepe yamaç paraşütü fiyatı ve uçuş paketleri hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uçuş paketleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi sosyal medya kanalları aracılığıyla takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

+90 (532) 400 21 52

Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?