Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü Boztepe

Yamaç paraşütü Boztepe için son dönemlerin en popüler aktiviteleri arasında yerini alıyor. Boztepe’de yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin adresi ise Ordu Yamaç Paraşütü ekibi oluyor.

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Boztepede Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü Boztepe

Yamaç paraşütü Boztepe için son dönemlerin en popüler aktiviteleri arasında yerini alıyor. Boztepe’de yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin adresi ise Ordu Yamaç Paraşütü ekibi oluyor. Yamaç paraşütü ülkemizde 90’lı yıllardan beri yapılan ekstrem sporlardan biri olarak biliniyor. Yamaç paraşütüne dair kaygılar hala varlığını korusa da yamaç paraşütü faaliyetlerinin gün geçtikçe arttığı gözleniyor. Yamaç paraşütünün tanınırlığının artmasının bu kaygıların azalmasında önemli bir paya sahip olduğu biliniyor. Bunun için pek çok firma tandem uçuşlar gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra; eğitim faaliyetleri yürütüyor. Ordu Yamaç Paraşütü’nün bu firmalar arasında ön sıralarda yer aldığı biliniyor.

Karadeniz’in yamaç paraşütü rotalarından biri olan Ordu’da yamaç paraşütü faaliyetlerinin son yıllarda hız kazandığı görülüyor. Yamaç paraşütü Boztepe başta olmak üzere Ordu’nun çeşitli bölgelerinde yapılabiliyor. Paraşüt tutkunları Karadeniz’de uçuş gerçekleştirmek için sıkça Ordu’yu tercih ediyor. Ordu Yamaç Paraşütü’nün düzenlediği uçuş ve eğitimler yamaç paraşütünün güvenle yapılabildiğini gösteriyor. Firma, alanında uzman ve THK sertifikalı pilotlarla çalışıyor. Ekipte görev alan tüm pilotların uzun yıllardır uçuş gerçekleştiren, tecrübeli isimler olduğu biliniyor. Firma, son teknoloji ile üretilen ekipmanları kullanılıyor. Bu ekipmanlar dünyaca ünlü spor markaları tarafından üretiliyor. Ekipmanlar her uçuş öncesinde kontrol ediliyor. Her uçuş öncesinde yapılan meteorolojik kontroller de daha güvenli bir uçuşa olanak veriyor.

Kısacası; yamaç paraşütünün güvenli bir spor olmadığı yanılgısını bir kenara bırakmak gerekiyor. Gerekli kontrolleri sağlamak ve doğru koşullarda uçmak güvende olmak için çoğu zaman yeterli oluyor. Elbette uzman pilotlar eşliğinde ve güvenilir firmalarla uçmak da önemli konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Peki; Boztepe’de yamaç paraşütü yapmak isteyenleri neler bekliyor? Boztepe hakkında bilinmesi gerekenler neler? Boztepe yamaç paraşütü uçuşlarına katılmak isteyenler ne kadar bütçe ayırmalı? Tandem uçuşlar için Ordu Yamaç Paraşütü’nü tercih edenlere hangi paketler sunuluyor?

Boztepe Yamaç Paraşütü
yamaç paraşütü boztepe
ordu paragliding
ordu paraşüt

Yamaç Paraşütü Boztepe Deneyimi


Boztepe yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler soluğu Ordu’da alıyor. Boztepe’nin Ordu’nun ilçelerinden biri olduğu düşünülebiliyor. Ancak Boztepe, Ordu’nun Altınordu ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Altınordu’nun mahallerinden biri olan Boztepe son dönemlerde yamaç paraşütü uçuşlarıyla adından söz ettiriyor. Yamaç paraşütü faaliyetlerinin Ordu’nun turizmine önemli bir katkı sunduğu görülüyor. Bu nedenle; yamaç paraşütü faaliyetleri belediye ve kaymakamlık tarafından da destekleniyor. Aynı zamanda havacılık kulüplerinin de bu anlamda etkin olarak faaliyet yürüttüğü görülüyor.

Boztepe, yamaç paraşütü faaliyetleri söz konusu olduğunda ulaşımın en kolay sağlanabildiği bölgelerden biri oluyor. Çünkü uçuş alanına ulaşım teleferikle sağlanıyor. Yamaç paraşütü Boztepe uçuşları için, ulaşım sağlayabileceğiniz teleferik seferleri her gün 9.30 ile 23.30 arasında gerçekleştiriliyor. Teleferik seferlerinin başlangıç noktası şehir merkezinde bulunan Atatürk Parkı oluyor. Yaklaşık 8 dakika süren yolculuğun ardından Boztepe’ye ulaşılıyor. Uçuş alanına transfer hizmetinin ise firmalar tarafından verildiği biliniyor.

Boztepe’de uçuş deneyimi yaşayacak paraşüt tutkunlarını unutamayacakları bir gün bekliyor. Paraşüt tutkunları Karadeniz’in hırçın dalgalarını, bembeyaz bulutlarını ve oksijen deposunu ormanlarını gökyüzünden görme fırsatı buluyor. Yaklaşık 20 dakika süren uçuşlar sırasında adrenalin, özgürlük ve huzur aynı anda yaşanıyor. Uçuşlar sırasında fotoğraf ve video hizmeti alarak yaşanılan bu eşsiz deneyimi ölümsüzleştirmek mümkün olabiliyor. Bu konuda detaylı bilgiye firmalar aracılığıyla ulaşılabiliyor.

Yamaç Paraşütü Boztepe Fiyatları


Peki; Boztepe yamaç paraşütü deneyimi için fiyatlar nasıl? Ordu Yamaç Paraşütü ekibi tandem uçuşlara katılmak isteyenler için dört farklı uçuş paketi sunuyor. Bu paketlerin ücretleri; 2022 yılı için 990 TL ile 2590 TL arasında değişiklik gösteriyor. Her bir paketin farklı avantajları bulunuyor. Paketler tek kişilik tandem uçuşları kapsıyor. Ancak; “Extreme Power Couple” paketini tercih edenler bu unutulmaz deneyimi sevdikleriyle beraber yaşayabiliyor. Sevdikleriyle birlikte gökyüzünde süzülüp, bulutların üzerinde bir yolculuğa çıkabiliyorlar. Paket içeriklerine ve sundukları avantajlara dair tüm detaylara Ordu Yamaç Paraşütü’nün web sitesi aracılığıyla ulaşılabiliyor. Yamaç paraşütü ayaklarınızı yerden kesiyor ve sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyor.

Yamaç paraşütü Boztepe uçuşları ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uçuş paketleri ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi sosyal medya kanalları aracılığıyla takip edebilir, güncel gelişmelerden ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bize telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

 

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE

SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZ YAPIN!

Sevdiklerinizle muhteşem bir deneyim yaşamak için yamaç paraşütü harika bir seçenek olarak duruyor. Gökyüzünde kuşlarla beraber uçarken özel günlerinizi kutlama fırsatı da yakalayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günlerinizde muhteşem bir sürpriz yapma fırsatı… Ordu Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli ekibi özel günlerinizde yanınızda olacak.

Muhteşem doğa güzelliklerinin üzerinde uçarken sevdikleriniz yan yana gelebilir hatta gökyüzünde konuşma fırsatı bile bulabilirsiniz. Yerden yüzlerce metre yüksekte beraber fotoğraf ve video çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir ömür boyunda unutamayacağınız heyecan ve adrenalin dolu eşsiz bir aktivite sizleri bekliyor.

En özel günlerinizi tecrübeli bir ekiple yaşamak için Ordu Yamaç Paraşütü ile iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi sosyal medya hesapları üzerinden sorabilirsiniz.

Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?