Ordu Boztepe Yamaç Paraşütü

Ordu Yamaç Paraşütü Rezervasyon

Ordu yamaç paraşütü rezervasyon ve uçuşları hakkında merak edilen pek çok nokta bulunuyor. Rezervasyon nasıl yapılıyor? Süreç nasıl ilerliyor?

Ordu Yamaç Paraşütü Rezervasyon ve Uçuşlarla İlgili Merak Edilenler

Ordu Yamaç Paraşütü Rezervasyon ve Uçuşlarla İlgili Merak Edilenler

Ordu yamaç paraşütü rezervasyon ve uçuşları hakkında merak edilen pek çok nokta bulunuyor. Ordu’da yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin tercih edebileceği farklı firmalar olduğu biliniyor. Ordu Yamaç Paraşütü bu firmalar arasında öne çıkanlardan biri oluyor.

Firma, paraşüt tutkunlarının kolaylıkla rezervasyon yapabilmeleri için farklı yöntemler sunuyor. Rezervasyon süreci yüz yüze, telefonla ya da dijital bilet sistemi ile yürütülebiliyor. Tandem uçuşlar için firmanın pek çok kampanyaya imza attığı ve avantajlı uçuş olanakları sunduğu biliyor. Firma ticari kaygılardan uzak, yamaç paraşütünü sevdirmek ve geniş kitlelere tanıtmak amacını taşıyor. Bu sebeple; herkesin ulaşabileceği fiyatlarla, farklı uçuş olanakları sunuyor.

Peki; tandem uçuşlar için Ordu Yamaç Paraşütü’nü tercih edenleri neler bekliyor? Rezervasyon nasıl yapılıyor? Süreç nasıl ilerliyor?

ordu yamaç paraşütü 2023
yamaç paraşütü boztepe
ordu paraşüt

Ordu Yamaç Paraşütü Rezervasyon ve Uçuş Olanakları


Ordu’da yamaç paraşütü yapacaklar için farklı uçuş olanakları bulunuyor. Ordu Yamaç Paraşütü firması, farklı içeriklere sahip uçuş paketleri sunuyor. Paraşüt tutkunları bu paketler arasından dilediklerini seçebiliyor. Paket kapsamında sunulan hizmetlerden yararlanarak keyifli bir gün geçirebiliyorlar. Tandem uçuşlarda, paraşütseverlere uzman pilotlar eşlik ediyor. Güvenlik ve kaliteden ödün vermeyen firma, son teknoloji ekipmanlarla uçuşlarını gerçekleştiriyor. Kısacası, Ordu Yamaç Paraşütü’yle keyifli ve güvenli bir deneyim sizleri bekliyor. Peki; paket içeriklerinde neler var?

Ordu Yamaç Paraşütü’nün tandem uçuşlar için konuklarına dört farklı paket sunduğu biliniyor. Bu paketler Extrem Paketler olarak adlandırılıyor. Ordu yamaç paraşütü rezervasyon sürecinde extrem paketlerden bir tanesi tercih edilebiliyor. Extrem Power Couple, paketi dışındaki üç paket bir kişilik uçuşlar için sunuluyor. Extrem Power Couple ise adından da anlaşılacağı gibi çiftlere yönelik sunulan bir paket oluyor.

Extrem Medium paketi, tepeye transfer ve giriş ücretinin dahil olduğu bir paket olarak karşımıza çıkıyor. Fotoğraf ve video gibi hizmetlerin ücretleri bu paket kapsamında yer almıyor. Bu paket Ordu Yamaç Paraşütü’nün sunduğu en temel paket oluyor. Extrem Large paketinde, fotoğraf ve video hizmetleri de paket ücreti içerisine dahil ediliyor. Bu anlamda Extreme Large paketinin daha kapsamlı bir paket olduğunu söylemek mümkün olabiliyor.

Ordu yamaç paraşütü rezervasyon sürecinde tercih edilebilecek bir diğer paket Extreme XX Large oluyor. Extreme XX Large paketinde ise verilen hizmetin kapsamının daha geniş olduğu söylenebiliyor. Tepeye transfer, tepeye giriş ücreti, fotoğraf ve video hizmetleri paket içerisinde yer alıyor. Buna ek olarak; konukların tüm ulaşım sürecine firma eşlik ediyor. Yani, paketi satın alanlar konakladıkları yerden alınıyor, uçuş noktasına getiriliyor. Uçuş sonrasında ise diledikleri noktaya ulaştırılıyor.

Extreme Couple paketi ise az önce de belirttiğimiz gibi çiftleri kapsıyor. Yıldönümü, evlilik teklifi, doğum günü gibi özel günlerde bu paket tercih edilebiliyor. İki kişi için tandem uçuş, tepeye transfer, giriş, fotoğraf, video hizmeti; paket ücreti kapsamında yer alıyor.

Ordu Yamaç Paraşütü Rezervasyon Seçenekleri

Tandem uçuşlar, Ordu’nun Boztepe Mahallesi’nde gerçekleştiriliyor. Boztepe’ye ulaşım karayolu veya teleferik ile sağlanabiliyor. Boztepe’nin uygun iklimi sayesinde yılın dört mevsimi uçuş yapmak mümkün olabiliyor. Ancak; Mayıs – Ekim ayları arasındaki dönemin uçuşlar için daha fazla tercih edildiği de biliniyor. Ordu’da tandem uçuş gerçekleştirebilmek için önceden rezervasyon yapmak gerekiyor. Bu konuda merak edilen pek çok nokta bulunuyor. O zaman gelin; rezervasyon sürecinin nasıl işlediğine birlikte göz atalım…

Ordu’da tandem uçuşlar için rezervasyon yapmanın farklı yolları bulunuyor. Firmanın web sitesinde yer alan iletişim formu ya da telefon numaraları aracılığıyla firmaya ulaşmak mümkün olabiliyor. Bununla birlikte; firma dijital bilet sistemi kullanıyor. Yani az önce sözünü ettiğimiz paketleri firmanın web sitesi üzerinden satın almak mümkün olabiliyor. Satın alma işlemi yalnızca birkaç tuşla, kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Extrem Paketler, sayfasına tıklayarak en uygun paket sepete ekleniyor. Ardından ödeme gerçekleştirilerek işlem tamamlanıyor.

Ordu yamaç paraşütü rezervasyon ve uçuşları ile ilgili daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güncel gelişmeler, eğitimler, kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer konular için bize aşağıda yer alan telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz;

 

istanbul ve diğer şehirlerdeki uçuşlarımız için istanbul extrem ile iletişime geçebilirsiniz

ORDU YAMAÇ PARAŞÜTÜ İLE

SEVDİKLERİNİZE SÜRPRİZ YAPIN!

Sevdiklerinizle muhteşem bir deneyim yaşamak için yamaç paraşütü harika bir seçenek olarak duruyor. Gökyüzünde kuşlarla beraber uçarken özel günlerinizi kutlama fırsatı da yakalayabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günlerinizde muhteşem bir sürpriz yapma fırsatı… Ordu Yamaç Paraşütü’nün tecrübeli ekibi özel günlerinizde yanınızda olacak.

Muhteşem doğa güzelliklerinin üzerinde uçarken sevdikleriniz yan yana gelebilir hatta gökyüzünde konuşma fırsatı bile bulabilirsiniz. Yerden yüzlerce metre yüksekte beraber fotoğraf ve video çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir ömür boyunda unutamayacağınız heyecan ve adrenalin dolu eşsiz bir aktivite sizleri bekliyor.

En özel günlerinizi tecrübeli bir ekiple yaşamak için Ordu Yamaç Paraşütü ile iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi sosyal medya hesapları üzerinden sorabilirsiniz.

Hızlı Destek Hattı
Hızlı Destek Hattı
Scan the code
Ordu Yamaç Paraşütü
Merhaba, hoşgeldiniz! 🙋‍♂️
Size nasıl yardımcı olabiliriz?